Vizyonumuz

Genpa Telekomünikasyon; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olacaktır.

Misyonumuz

Genpa Telekomünikasyon; yüksek ekip ruhuyla, teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunar.

Değerlerimiz

Güvenilirlik:

Biz güveniliriz, yaptığımız işi iyi biliriz, dürüstçe yaparız, kanunlara ve kurallara uyarız, söz verdiğimizde yerine getiririz. Bir aile olarak birbirimize güveniriz.


Müşteri Odaklılık:

Müşterilerimizi dinler, ihtiyaçlarını anlarız, olaylara müşterimizin gözüyle bakabiliriz, yaptığımız her işin sonuçlarının müşterilerimizi nasıl etkileyeceğini hesaplarız, iş önceliklerimizi belirlerken müşteri ihtiyaçlarını göz önünde tutarız.


Liderlik:

Öncüyüz, yenilikçiyiz, vizyon sahibiyiz, cesaretle karar alır ve ilerleriz, katılımcılığı sağlar bu sayede takipçilerimizden en az bir adım önde oluruz. Yaptıklarımızla sektöre örnek oluruz, yön veririz.


Çözüm Odaklılık:

Sorumluluğumuzu yerine getirmek önceliğimizdir, önümüze engeller çıktığında sorunu nasıl çözeceğimize odaklanırız, değişen durumlara hızla uyum sağlarız, yaptığımız işi sonuca ulaşana kadar takip ederiz, başarıya ulaşana kadar çalışırız.